Çarşamba, Eylül 27, 2023
spot_img
Ana SayfaKent Haberleriİzmirİzmir'in yeni video kanalı: İzmirTube

İzmir’in yeni video kanalı: İzmirTube

Dünyanın en çok kullanılan video paylaşım platformu YouTube’da İzmir içinde de bir kanalı açıldı. İzmir Büyükşehir Belediyesi desteğiyle hayata geçirilen ‘İzmirTube’ kanalı, İzmirlilere ve İzmir’i sevenlere kente dair notlar aktaracak.
İzmir Büyükşehir Belediyesi, kentin tanıtımı ve bilinirliğinin artırılması amacıyla Türkiye’de bir ilke imza atarak video paylaşım platformu YouTube’da “İzmirTube” adlı bir kanal açtı. Türkiye’deki ilk ve tek şehir kanalı ‘İzmirTube’ ile artık kent ile ilgili pek çok sorunun cevaplarına hızlı bir biçimde ulaşılabileceği ifade edildi. İzmir’e dair her şey için artık ‘İzmirTube’ var. İzmir usulü enginar dolması tarifinden Kordon’daki spor egzersizleri programlarına, festival günlüklerinden haberlere kadar pek çok şey ‘İzmirTube’da yayınlanacağı bildirildi. Eğlencenin, tarihin, lezzetin, sanatın ve sporun yeni adresi ‘İzmirTube’a www.youtube.com/izmirtube adresinden abone olunabileceği de dile getirildi.
Türkiye’nin ilk ve tek şehir kanalı İzmirTube, İzmir Büyükşehir Belediyesinin hizmet ve projeleri dahil, İzmirlinin sosyal ilgi alanları ve şehirde olup bitenlerin takip edildiği, kaliteli, keyifli ve faydalı içerikler üreten bir kanal. İzmir Büyükşehir Belediyesi ‘İzmirTube’ projesiyle, kentte olup bitenleri sevimli bir dil ve dinamik video içerikleriyle anlatarak şehrin ve şehirlilerin nabzını tutmayı ve böylelikle dijital ortamın öncü belediyesi olmayı hedefliyor. İzmir’le ilgili ulusal ölçekte farkındalık oluşturmak amacıyla ortaya çıkan İzmirTube, İzmir Büyükşehir Belediyesinin dijital ortamdaki güncel erişilebilirlik alanını da genişletmeyi amaçlıyor.

RELATED ARTICLES
spot_img

Diğer Haberler