Pazar, Eylül 24, 2023
spot_img
Ana SayfaKent HaberleriİstanbulİSBAK A.Ş Londra'dan ödülle döndü

İSBAK A.Ş Londra’dan ödülle döndü

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın vizyonu ile akıllı kent teknolojilerinde yerli ve milli üretim hedefiyle çıtayı yükselten İSBAKA.Ş emeklerinin karşılığını almaya devam ediyor.

Geliştirdiği “Akıllı Şehir” uygulamalarıyla İstanbullunun hayatını kolaylaştıran ve Türkiye’de de birçok belediyeye örnek olan İSBAK A.Ş dünyanın önemli şehirlerine de teknoloji satıyor.

28 – 29 Haziran tarihleri arasında dünyanın önde gelen akıllı ulaşım ve mobilite firmalarının katıldığı 9.Mobilite Konferansı (Intelligent Mobility 2017) Londra’daki Jumeirah Carlton Tower’da yapıldı.

Finlandiya menşeili dünyanın önde gelen global danışmanlık şirketi Frost & Sullivan’ın da desteklediği  9.Mobilite Konferansı’na Türkiye’den katılan İSBAK A.Ş’de “Otomotiv ve Ulaşım” kategorisinde “Türkiye Akıllı Şehir Çözümleri” projesiyle “Yılın Şirketi Ödülü”nü almaya layık görüldü.

Ödül töreninden sonra Finlandiya büyükelçisi tarafından verilen öğle yemeğine de katılan İSBAK ekibi akıllı mobilite çözüm sağlayıcıları ile bir araya gelerek sektörel gelişmeler hakkında fikir alışverişinde bulundu.

RELATED ARTICLES
spot_img

Diğer Haberler