Salı, Ekim 3, 2023
spot_img
Ana SayfaKent HaberleriİstanbulİBB Contact Center World'de 2 dalda altın madalya kazandı

İBB Contact Center World’de 2 dalda altın madalya kazandı

Çağrı Merkezi sektörünün dünya çapındaki en büyük organizasyonu Contact Center World’un “Endüstri Şampiyonu Ödülleri” Londra’da yapılan “12. Üst Düzey Performans Küresel Ödülleri” galasında açıklandı. İstanbul Büyükşehir Belediyesi, alanlarında uzman jüri üyeleri ve 200 ülkede gerçekleştirilen oylamalarda binlerce kuruluş arasından sıyrılarak iki dalda birincilik elde etti. “İBB 153 İstanbul Çağrı Merkezi” Kurumsal Kategoride Avrupa, Orta Doğu ve Afrika bölgelerinin birincisi olurken; Halkla İlişkiler Müdürü Atakan Yılmaz da Bireysel Kategoride, imza attığı vatandaş memnuniyetini artıran inovatif projeler ile İBB’ye altın madalya kazandırdı.

Endüstri Şampiyonu Ödülleri, çağrı merkezi sektöründe profesyoneller tarafından oylanarak bireysel ve şirketler olmak üzere sektördeki en iyilere yıllık olarak sunuluyor. Ödüller, çağrı merkezi sektöründe şampiyonların başarılarının fark edilmesi, büyüyen çağrı merkezi sektörünün dinamik doğasını sergilemek ve bilgi paylaşımı yapmanın önemini vurgulamak açısından önem taşıyor.

Contact Center World, 1999 yılında müşteri memnuniyeti uygulamaları için Kanada’da kurulan uluslararası boyuttaki, dünyanın en büyük derneklerinden biri. Kuruluşun dünya çapında 200 ülkede 187 binden fazla üyesi bulunuyor.

RELATED ARTICLES
spot_img

Diğer Haberler