Salı, Ekim 3, 2023
spot_img
Ana SayfaGenelBalıkesir'de Mobil Mezbaha hizmete açıldı

Balıkesir’de Mobil Mezbaha hizmete açıldı

MARMARA ADASI ‘NA MODERN MEZBAHA

Yiğitler Mahallesi’ndeki ziyareti ardından Marmara Adalar Belediye Başkanı Süleyman Aksoy’u ziyaret eden Başkan Uğur, ilçe belediyesi çalışmaları hakkında bilgiler aldı. Daha sonra Avşa Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Uğur, buradan da Ekinlik Mahallesi’nde vatandaşlarla sohbet etti. Çınarlı Mahallesi’nde kahvehane ziyaretinde bulunan Uğur, Topağaç Mahallesi’nde yapılan Mobil Mezbaha’nın açılışını gerçekleştirdi.

Başkan Uğur burada yaptığı konuşmada; “Marmara ilçemizin Topağaç mahallesinde Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığımızın standartlarına uygun kesimhanemizin açılışını gerçekleştirdik. Modern araç ve gereçlerin bulunduğu kesimhanemizde uzman veteriner kontrolünde hijyenik bir ortamda eğitimli kasaplar tarafından hayvan kesimi yapılacaktır” diye konuştu.

UĞUR, SARAYLAR’DA VATANDAŞLARLA BULUŞTU

Başkan Uğur açılış töreni ardından Topağaç Mahallesi’nde esnaf ve vatandaş ziyaretlerinde bulundu. Marmara Saraylar İlkokulunun öğrencilerini ziyaret eden başkan Uğur’a okul öğrencileri Mahalle Ligi Futbol Turnuvası ile Büyükşehir tarafından okullara dağıtılan futbol, basketbol ve voleybol topları için teşekkür ettiler. Marmara Madenciler ve İş Adamları Derneğinde dernek başkanı Hasan Dinçer ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya gelen Başkan Uğur, Saraylar Uluslar arası İhraç Limanı’nın büyütülmesi üzerine görmüş alışverişinde bulundular.

Ziyaret sonunda dernek üyeleri Başkan Uğur’a teşekkür plaketi takdim ettiler. Son olarak ise Saraylar Mahallesi’nde vatandaşlar bir araya gelen Uğur, buradaki çay bahçelerinin açılışlarını gerçekleştirdi. Başkan Uğur’a ziyaretlerinde Marmara Belediye Başkanı Süleyman Aksoy’un yanı sıra, belediye meclis üyeleri ve daire başkanları eşlik etti.

 

 

balıkesir mezbaha açılış

 

RELATED ARTICLES
spot_img

Diğer Haberler