Salı, Ekim 3, 2023
spot_img
Ana SayfaKent HaberleriAntalyaBüyükşehir Korkuteli’de asfaltsız mahalle bırakmıyor

Büyükşehir Korkuteli’de asfaltsız mahalle bırakmıyor

Kırsal Hizmetler Daire Başkanlığı, Korkuteli İlçesi Dereköy Mahallesi’ni sıcak asfaltla tanıştırırken, Yakaköy Mahalle yolunun da bakım ve onarımını gerçekleştiriyor.

Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Daire Başkanlığı, 2017 asfalt programına hızlı girdi. Ekipler, Korkuteli İlçesi’ne bağlı Dereköy Mahallesi’nin yolunu sıcak asfalt ile buluşturuyor. Kırsal Hizmetler Daire Başkanlığı, 1 kilometre uzunluğunda olan mahalle yolunu kısa sürede tamamlayarak, hizmete açmayı planlıyor. Büyükşehir Belediyesi İlçeler Koordinatörü İsa Akdemir, Korkuteli Koordinatörü Mahmut Bilgiç ve Dereköy Mahalle Muhtarı Ali Topal devam eden sıcak asfalt çalışmalarını yerinde inceledi.

antalya8520

 

 

 

 

 

 

 

YAKAKÖY’DE ASFALT HAZIRLIĞI

Öte yandan diğer bir ekip de Korkuteli İlçesi’ne bağlı Yakaköy Mahalle yolunun bakım ve onarım çalışmasına başladı. Toplam 5 kilometre uzunluğunda olan mahalle yolunun bozulan kısımları sökülerek tekrar onarılıyor ve yol şarampolleri temizleniyor. Ekipler, sulama aracı ile sulanıp silindir vasıtası ile sıkıştırılan yolun uzun ömürlü olması sağlıyor. Bakım onarım faaliyetlerinin bitimi ile birlikte filler adı verilen malzeme ile yol tesviye edilecek. Ardından asfalt çalışması yapılacak

Önceki İçerikPrag
Sonraki İçerikCendere hayat buluyor
RELATED ARTICLES
spot_img

Diğer Haberler