Salı, Ekim 3, 2023
spot_img
Ana SayfaKent HaberleriBursaElfi Akademi, Kürşat Tuncel'i ağırladı

Elfi Akademi, Kürşat Tuncel’i ağırladı

Emlak sektöründe geleceğin lider danışmanlarını yetiştirmek ve onlara kariyer fırsatı sunmak adına kurulan Elfi Akademi; ikinci seminerinde sektöre bambaşka bir bakış açısı getiren Kürşat Tuncel’i ağırladı.

Elfi Akademi ev sahipliğinde düzenlenen seminerde, liderlik ettiği satış ekiplerinin kırdığı satış rekorları ve özellikle televizyonlardaki ses getiren reklam kampanyaları ile tanınan, daha önce Doğuş Grubu ve Ağaoğlu gibi şirketlerde üst düzey yöneticilik yapan Kürşat Tuncel, Bursalılara “Yağmur Yağdıran Satıcı” başlıklı seminerle nasıl daha başarılı olacakları konusunda yol gösterici oldu.

CSIMG_0331

2012 yılında kendi eğitim ve danışmanlık şirketi olan Satış Küpü Sales& Marketing Solutions’u kuran Tuncel, aynı zamanda 2012 yılında yayınladığı Satış Küpü, 2013’de yayınladığı Satış Koçluğu ve 2015’de yayınladığı Profesyonel Gayrimenkul Yatırımı kitapları ile çok satanlar listesine girdi. Tuncel’in “Yağmur Yağdıran Satıcı” seminerine ilham kaynağı olan 140 Karakterde Satış ve henüz birkaç ay önce yayınladığı Kulağına Küpe kitaplarının yanında finans alanında üç kitabı daha bulunuyor.

Elfi Akademi ile birlikte Bursalılar ile buluşmasından büyük keyif aldığını ve tekrarı için sabırsızlandığını söyleyen Tuncel, Elfi Akademiye böyle bir organizasyona ev sahipliği yaptığı için teşekkür ettiğini belirtti.

Elfi Akademi Yöneticisi Figen Vatansever, Kürşat Tuncel’e vermiş olduğu seminer için teşekkür ettiğini, bundan sonra seminerlerinin aynı hızla devam edeceğini ve sektörün duayen isimleri ile Bursalıları buluşturmaya devam edeceklerini bildirdi.

CSIMG_0076

RELATED ARTICLES
spot_img

Diğer Haberler