Home Künye

Künye

İmtiyaz Sahibi

Genel Yayın Yönetmeni

Bahar AŞÇI YEŞİLKAVAK

E-MAİL: iletisim@vizyonkent.com - vizyonkentiletisim@gmail.com

Adres: Odunluk Mahallesi Liman Caddesi Kızılay Plaza Kat: 9 Daire 92 Nilüfer – Bursa

Telefon: 0 224 452 40 60

(Hafta İçi 09.00 – 18.00)

Hukuk Danışmanı

Av. Kamil Enes ÇETİNKAYA

EDİTÖRLER

Samet Çayır

Teknik Destek ReYazılım

http://www.reyazilim.com

0 224 909 62 23

YAYIN İLKELERİ

Basın Ahlak ilkelerine uymaya söz vermiştir ve bütün hakları saklıdır. vizyonkent.com Haber portalımız 5846 sayılı FİKİR ve Sanat Eserleri Yasası’na uygun olarak yayınlanmaktadır. Haber portalımızda yayınlanan haberler ve makaleler, kaynak gösterilmek ve link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir. Sitemiz üzerinde yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarlar sorumludur. Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. vizyonkent.com sayfalarda yer alan harici linklerin sorumluluğunu almaz. Bu sitede yazılan yazı  ve yorumlardan yazarları sorumludur.

Yasal Bildirimler İçin

Vizyonkent.com adlı haber sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı benimsemiştir. Sitemiz 5651 sayılı yasada tanımlanan ‘içerik sağlayıcı’ olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeble, sitemiz ‘uyar ve kaldır’ prensibini benimsemiştir. Herhangi bir haberden dolayı rahatsızlık yaşayan, haberin gerçekliğinden şüphe eden ve TELİFE konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri meslek birlikleri, kurum ya kuruluşlar iletisim@vizyonkent.com mail adresinden veya İLETİŞİM FORMU ile bize ulaşabilirler.

Buraya ulaşan şikayet ve talepleriniz avukatımız Av. Kamil Enes ÇETİNKAYA tarafından incelenecek ve ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden derhal kaldırılacaktır.

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.

vizyonkent.com harici linklerin sorumluluğunu almaz.